5% הנחה להזמנות מקוונות

אטרקציות בסמוך למלון

רחוב דיזנגוף
רחוב דיזנגוף הוא אחד הרחובות המרכזיים והחשובים ביותר בתל אביב הקרוי על שמו של ראש העיר הראשון מאיר דיזנגוף (1861-1936). הרחוב היה בעבר מרכז תרבותי חשוב ונודע כמעוז הבוהמה הישראלית בזכות ריבוי חנויות האופנה היוקרתיות ובתי הקפה שנעשו למשכנם הקבוע של אנשי תרבות ורוח רבים וחשובים. גם בימינו, כפי שכבר וודאי שמתם לב, דיזנגוף חי ובועט כבעבר. ניתן למצוא בו חנויות רבות של מעצבים, בתי קפה הומי אדם, ברים תוססים ואתרים ידועים כדוגמת דיזינגוף סנטר, מזרקת אש ומים שבכיכר דיזינגוף, תיאטרון בית לסין, ועוד..

 

שדרות רוטשילד
השדרה הראשית בעיר תל אביב, הקרויה על שם הברון אדמונד ג'יימס דה רוטשילד (1845-1934) נדבן ותומך ציוני משפיע. שדרות רוטשילד הן מהיפות והחשובות בעיר. הן היו ועודנן מרכז תרבותי פועם של העיר תל אביב וחלק מלבה הכלכלי. לאורכה שזורים אתרים חשובים רבים, כמו בתיהם המעוצבים של מנהיגי העיר והלאום שהתגוררו במקום והשתמרו עם השנים, וכן מוסדות תרבות וכלכלה ישנים לצד חדשים. אותם מבנים היסטוריים מרכיבים יחד עם אתרים נוספים בעיר את ה"עיר הלבנה" – שהיא כינוי רווח לכמה מאזוריה הישנים של תל־אביב, בהם שוכנים למעלה מ-4,000 מבנים המשויכים לסגנון הבינלאומי באדריכלות והוכרזו כאתר מורשת של UNESCO. כיום רחוב רוטשילד שוקק חיים ביום ובלילה, כשלאורכו ניתן למצוא משרדים רבים, בתי קפה ומסעדות, חנויות וברים טרנדיים.

הטיילת
טיילת תל אביב היא אחד היעדים האטרקטיביים עבור התושבים והתיירים והיא משמשת את רוכבי האופנים והמתעמלים השונים. לאורך הטיילת ישנן מסעדות רבות, בתי קפה וברים והיא מוקד תיירות המשלב את נופי הים, בריזה לאורך כל השנה ושקיעות מרהיבות

 

נמל תל אביב
נמל תל אביב הוא הנמל העברי הראשון ב"עיר העברית הראשונה" הממוקם בצפון מערב העיר תל אביב.. לאחר שיפוץ נרחב ב2001, הפך הנמל להיות מתחם פנאי ומסחר. כיום נמל תל אביב ידוע כאחד ממקומות הבילוי השוקקים בתל אביב עם חיי לילה ססגוניים, מסעדות, בתי קפה, הופעות ומתחמי קניות. בכל ימות השבוע מלבד יום ראשון פועל בנמל שוק אוכל גסטרונומי בהאנגר 12. בימי שישי בין השעות 08:00-15:00 פועל בנמל שוק איכרים בו תמצאו תוצרת מקומית טרייה ומשובחת.

img background

מתחם שרונה
מתחם שרונה הממוקם בסמוך למגדלי עזריאל הופך להיות אחד ממוקדי הבילוי, העסקים, התרבות, הקניות והפנאי המרכזיים והיפים של תל אביב – יפו. המתחם יושב בתוך שרידיה של מה שהייתה המושבה הטמפלרית, היא המושבה הרביעית שהקימו הגרמנים הטמפלרים בארץ ישראל במחצית השנייה של המאה ה-19. המושבה הייתה בעלת אופי חקלאי ונבנתה במתכונת קלאסית של כפרים בדרום גרמניה. האתר ששופץ בהקפדה במרוצת השנים האחרונות, מציג את בתי הטמפלרים המחודשים, שעברו שימור קפדני, ובהם התמקמו חנויות מותגים ומעצבים, מסעדות ובתי קפה יוקרתיים.

 

רחוב בן יהודה
רחוב בן יהודה הוא רחוב ראשי בעיר תל אביב הקרוי על שם אליעזר בן יהודה, מחיה השפה העברית. יחד עם רחוב אלנבי וכהמשכו, הפך רחוב בן יהודה עם סלילתו לאחד הרחובות המרכזיים של העיר, הן כציר תחבורה והן כרחוב מסחרי הומה. מצעדי צה"ל שהתקיימו בתל אביב בראשית שנותיה של מדינת ישראל התחילו ברחוב אלנבי והמשיכו דרך בן יהודה עד לאצטדיון המכביה. קרבתו של הרחוב לחוף הים ולבתי המלון הגדולים שעל הטיילת, מביא כיום לריכוז גדול של בתי עסק המשרתים את תנועת התיירים בעיר, בין השאר יש בו אכסניות, משרדי נסיעות ,וכן מסעדות וחנויות מזכרות הפונות לקהל התיירים

 

נווה צדק
השכונה נוסדה בשנת 1887, 22 שנה לפני ייסוד העיר תל אביב, על ידי משפחות יהודיות שרצו לגור מחוץ ליפו הצפופה. בראשית שנות ה-20 התגוררו בנווה צדק סופרים, אמנים ומנהיגים רוחניים ידועי שם, כולל חתן פרס נובל ש"י עגנון והרב הראשי של תל-אביב, אברהם קוק. השכונה, שנוסדה על-ידי משפחות יהודיות אמידות שהגיעו מצפון אפריקה, זכתה לכינוי "פריס הקטנה" בגלל החידושים הארכיטקטוניים הנועזים שאפיינו אותה. היום, אזור ציורי זה הוא מקום משכנם של בוטיקים, גלריות ובתי קפה אופנתיים והוא נודע בחיי תרבות תוססים. בתוך כך האתר הבולט ביותר במקום הוא מרכז סוזאן דלל, קומפלקס שוקק חיים של מחול ותיאטרון.

דילוג לתוכן